Chat

Mesazhi i fundit
3 javë, 3 ditë
më parë
1 mysafir online.
 • Sanja: Unë dua të gjej një koleg Basil Onyskiva. Shefi kërkon trajnim fizik dhe sportiv e 25-të Brigadës Komando Air Dnipropetrovsk Kostjukov Aleksandrit. Më tregoni, ju lutem, se si ju mund të kontaktoni ata
 • NIKITA: Guys! tregoni kush e di se çfarë për Borza (Trans-Baikal Territory)
 • kuchugryzlov: Na tregoni për dirigjent kryesor i Yekaterinburg Divizionit MVD Konstantin Petrachkova ::
 • cat777: Përshëndetje, tani në pension. 26 vjet të shërbimit, pozita concertmaster i orkestrës, imazhet muzikore të përmbajtjeve është, spetsialnos jetë në diplomë - prepodavatel.mo gu punoj orkestër ushtarake aktor.
 • Boris Turchinsky: "Link"
 • admin: U shtua një seksion të ri "Poezi" në menynë kryesore.
 • Sevastopol Militär: Festivali III Sevastopol nga orkestra ushtarake III Sevastopol Tattoo Ushtarak Ushtarak WORLD BEST orkestër në Sevastopol! Parade e bandave ushtarake nëpër rrugë, borizanëve tregojnë dhe drummers mbi argjinaturave dhe sheshet, koncerte të muzikës klasike dhe xhaz në ajër të hapur,
 • PelotLi: Rishkrimin shënimet në redaktorin shënimin "Sibelius", duke kërkuar punë.
 • PelotLi:? Kur do të shtojë orkestra civile Paga Ju mund të mos të jetojnë në 8000r.
 • admin: Tani në profilin tuaj një mundësi për të ngarkoni avatars nga kompjuteri juaj!
 • admin: Si ju duket dizajn të ri faqe? : Cool:
 • admin: Në server shfaq faqen "? Si të shkarkoni nga faqja"
 • admin: të hapë një forum mëdha Përçuesit ushtarake! Regjistrohu tash!
 • admin: Ka fotografi Spassky Tower 2011!
 • admin: shokë përçuesve që morën pjesë në paradë 2011 në Moskë! A ka dikush Khalilov Radhit pas të cilat të gjitha kategoritë e muzikantëve të paguar normën e udhëtimit prej 300 rubla / ditë?
 • admin: FAQ seksion është i ndarë në fillestar dhe të avancuar! : Roll:
 • admin: Merrni pjesë në përzgjedhjen e kandidatëve për përçuesve ushtarake të kohërave të ndryshme në nenin Personave!
 • admin: Parade picture Refresh 2011! : D
 • admin: të gjitha festat happy pranverë! Para 9 Maj 2011 qasje në të gjitha rrjeteve të komunitetit-social që ju Përçuesit ushtarake do të jetë i hapur për regjistrim! Ftoni miqtë tuaj dhe të njohurit në botën magjepëse të muzikës ushtarake!
 • admin: Ka fotografi Parade 2011 Moskë! : D
 • admin: Të gjitha seksionet përditësuar Videos!
 • admin: bende Added Video CIS ushtarake!
 • admin: Përditësuar Video parada!
 • admin: faqe Përditësuar Video në grupe të ndryshme! : Cool:
 • admin: Përditësuar Video Punëve Valery Khalilov!
 • admin: U shtua Video DIXI Brothers Band!
 • admin: Në seksionin e videove shfaq Vifes (show kuintet)! :-|
 • admin: Në Bibliotekën shfaq Songs!
 • admin: përditësua seksion Audio. Ka rekord Valery Khalilov! : -?
 • Admin: U shtua foto për "foto Moments Magjike.". Gëzuar shikimin! : D

Ju nuk keni të drejta të mjaftueshme për të marrë pjesë në këtë chat

Faqet

admin

admin

2 3 4 5 ... 10 20 30 ... Последняя » Faqja 1 nga 66 1 2 3 4 5 ... 10 20 30 ... E fundit »

2013/03/31 Ishte një urdhër i ri për Forcat e Armatosura ruse Bok

Urdhri i Ministrisë RF Mbrojtjes së 2013/06/02 № 99 "Për Shërbimin Orchestra Ushtarak të Forcave të Armatosura të Federatës së Rusisë"

Festivali 2012/08/09 Ndërkombëtare e orkestra ushtarake do të mbahet në Sakhalin

Festivali Ndërkombëtar i Bands Ushtarake II do të mbahet më Sakhalin nga 14-19 shtator, sipas faqen e internetit të Sakhalin Filarmonisë. leximin

2012/09/07 VM Khalilov për festivalin "Spasskaya Kulla"


Lexo më shumë

Orkestrat 2012/06/09 në Kullën Spasskaya

Nesër në Sheshin e Kuq në Moskë përfundoi përvjetorin e pestë Festivalin Ndërkombëtar Muzikë Ushtarake "Spasskaya Kulla". Kujtojnë se koordinimi i projektit mbart Sporti i purveyors të Kremlinit. Në sheshin kryesor të festivalit është mbajtur në përputhje me udhëzimet e Presidentit të Federatës Ruse me mbështetjen e Qeverisë së Moskës. leximin

2012/06/09 Odessa humbur brez ushtarak i shquar shpërbërë atë deri në dhjetor

Përkthim nga Odessa në selinë Kiev e Operacionale Forcat e Komandës jugore të Ukrainës do të shoqërohet me shkatërrimin e famshëm Qytetit Ushtarak Band, një nga më të mirat në Evropë. Në këtë "Duma", tha ish-kreu i Qendrës jugore Territoriale Ushtarake Arteve Muzikore të Ministrisë së Mbrojtjes (kjo përfshin orkestër) Ivan Teal. Leximi

2012/05/09 banda ushtarake do të kryejnë në ishujt

Sakhalin përsëri vizitoni ushtrinë okestry Rusinë dhe Shtetet e Bashkuara. Festivali do të fillojë më 14 shtator. Në këtë ditë në qendër rajonale do të organizojë një procesion festiv të muzikantëve. leximin

2012/09/03 Muzikë nën orën chiming

September 8, në Sheshin e Kuq në kryeqytet do të mbahet të festivalit muzikor Ushtarak "Spasskaya Kulla" International. Kujtojnë se koordinimi i projektit mbart Sporti i purveyors të Kremlinit. Në sheshin kryesor të festivalit është mbajtur në përputhje me udhëzimet e Presidentit të Federatës Ruse me mbështetjen e Qeverisë së Moskës. leximin

2012/09/02 luftës së 1812 është i përkushtuar


Vëmendja e publikut tribunë të mbushur me njerëz fokusuar në veprim. Të shtunën në mbrëmje, ceremonia zyrtare e hapjes Ushtarak Music Festival "Spasskaya Kulla." Vazhdo leximin

2012/01/09 Festivali i orkestrave ushtarake "Spasskaya Kulla". Broadcast TVC


Lexo më shumë

2012/01/09 Sheshi i Kuq hapi festivalin e pestë ndërkombëtar Ushtarak Muzika "Spasskaya Kulla"

MOSKË, 1 shtator. / Korrespondente. ITAR-TASS Asya Harutyunyan /. Beteja e këmbanat Kremlinit dhe festë solemne në Sheshin e Kuq kumtuan fillimin e pestë të Festivalit Ndërkombëtar Music Ushtarak "Spasskaya Tower". leximin

2 3 4 5 ... 10 20 30 ... Последняя » Faqja 1 nga 66 1 2 3 4 5 ... 10 20 30 ... E fundit »

Përkthyes

Russian flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Entries Kalendari

Shkurt 2014
Mon W Martohem me Thu Fri Sat Diell
"Mars
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Të dhëna

Komentet e fundit

free counters
Faqet e internetit të zhvillimit Yandex citim