Chat

Mesazhi i fundit
3 javë
më parë
1 mysafir online.
 • Sanja: Unë dua të gjej një koleg Basil Onyskiva. Shefi kërkon trajnim fizik dhe sportiv e 25-të Brigadës Komando Air Dnipropetrovsk Kostjukov Aleksandrit. Më tregoni, ju lutem, se si ju mund të kontaktoni ata
 • NIKITA: Guys! tregoni kush e di se çfarë për Borza (Trans-Baikal Territory)
 • kuchugryzlov: Na tregoni për dirigjent kryesor i Yekaterinburg Divizionit MVD Konstantin Petrachkova ::
 • cat777: Përshëndetje, tani në pension. 26 vjet të shërbimit, pozita concertmaster i orkestrës, imazhet muzikore të përmbajtjeve është, spetsialnos jetë në diplomë - prepodavatel.mo gu punoj orkestër ushtarake aktor.
 • Boris Turchinsky: "Link"
 • admin: U shtua një seksion të ri "Poezi" në menynë kryesore.
 • Sevastopol Militär: Festivali III Sevastopol nga orkestra ushtarake III Sevastopol Tattoo Ushtarak Ushtarak WORLD BEST orkestër në Sevastopol! Parade e bandave ushtarake nëpër rrugë, borizanëve tregojnë dhe drummers mbi argjinaturave dhe sheshet, koncerte të muzikës klasike dhe xhaz në ajër të hapur,
 • PelotLi: Rishkrimin shënimet në redaktorin shënimin "Sibelius", duke kërkuar punë.
 • PelotLi:? Kur do të shtojë orkestra civile Paga Ju mund të mos të jetojnë në 8000r.
 • admin: Tani në profilin tuaj një mundësi për të ngarkoni avatars nga kompjuteri juaj!
 • admin: Si ju duket dizajn të ri faqe? : Cool:
 • admin: Në server shfaq faqen "? Si të shkarkoni nga faqja"
 • admin: të hapë një forum mëdha Përçuesit ushtarake! Regjistrohu tash!
 • admin: Ka fotografi Spassky Tower 2011!
 • admin: shokë përçuesve që morën pjesë në paradë 2011 në Moskë! A ka dikush Khalilov Radhit pas të cilat të gjitha kategoritë e muzikantëve të paguar normën e udhëtimit prej 300 rubla / ditë?
 • admin: FAQ seksion është i ndarë në fillestar dhe të avancuar! : Roll:
 • admin: Merrni pjesë në përzgjedhjen e kandidatëve për përçuesve ushtarake të kohërave të ndryshme në nenin Personave!
 • admin: Parade picture Refresh 2011! : D
 • admin: të gjitha festat happy pranverë! Para 9 Maj 2011 qasje në të gjitha rrjeteve të komunitetit-social që ju Përçuesit ushtarake do të jetë i hapur për regjistrim! Ftoni miqtë tuaj dhe të njohurit në botën magjepëse të muzikës ushtarake!
 • admin: Ka fotografi Parade 2011 Moskë! : D
 • admin: Të gjitha seksionet përditësuar Videos!
 • admin: bende Added Video CIS ushtarake!
 • admin: Përditësuar Video parada!
 • admin: faqe Përditësuar Video në grupe të ndryshme! : Cool:
 • admin: Përditësuar Video Punëve Valery Khalilov!
 • admin: U shtua Video DIXI Brothers Band!
 • admin: Në seksionin e videove shfaq Vifes (show kuintet)! :-|
 • admin: Në Bibliotekën shfaq Songs!
 • admin: përditësua seksion Audio. Ka rekord Valery Khalilov! : -?
 • Admin: U shtua foto për "foto Moments Magjike.". Gëzuar shikimin! : D

Ju nuk keni të drejta të mjaftueshme për të marrë pjesë në këtë chat

Faqet

Orkestra Alexander Pavlov

Lighters Pavlova

Photo 1

Photo 2

Photo 3

Photo 4

Photo 5

Photo 6

Photo 7

2 komente: Orkestra Alexander Pavlov

Shto një koment

Përkthyes

Russian flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Entries Kalendari

Shkurt 2014
Mon W Martohem me Thu Fri Sat Diell
"Mars
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Të dhëna

Komentet e fundit

free counters
Faqet e internetit të zhvillimit Yandex citim